Bolnat Bolu Natural Gıda Ürünleri

Kuruluş tarihi olan 2006 yılından itibaren tüketicilerin ‘doğal tat’ olarak adlandırdığı Bolnat, kaliteli lezzetleri ve geniş ürün gamıyla farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarını karşılayan bir doğal gıda markasıdır. Doğal gıda ürünleri sektörünü takip ederek, hedeflerini bu çizgi çerçevesinde belirlemektedir.

Bolnat bir çok atılımın öncüsü olarak sektör içerisinde bazı ilkleri yaşatmıştır. Türkiye’de çiğ sütü ilk defa ambalajlayarak şarküterilere sunan firma olan BOLNAT, bu öncülüğü ile gelecekte değeri daha da artacak ve İstanbul’da geniş bir tüketici portföyüne sahip olacak ürün için İstanbul’un ilk akını oldu. Aynı zamanda keçi yoğurdunun satışlarında Türkiye ikincisi olan marka bilinirliğine bilinirlik katmaya devam etmektedir.

Bolnat Bolu Naturel Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret ülke ekonomisinde artan rekabet ortamında güçlü markalarla çalışarak, sürdürülebilirliği artırma ve ülke pazarlarında öncelikli İstanbul olarak tüketicilere yönelik rahatlıkla bulunabilirliği sağlamayı hedeflemektedir. 2014 yılı itibariyle 500’den fazla şarküteri ve kasapta raflardaki yerini almakta; ayrıca 16 toptan satış müşterisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bolnat, öncelikli olarak tüketici memnuniyetini esas aldığı için sunduğu doğallıktan asla taviz vermeyerek tüketicisine sınırsız güven veriyor. Bu memnuniyetteki esasları ise doğal, kaliteli, lezzetli üründür.

Sektörde değerimizi arttırarak korumak ve tüketicilerimiz nezlinde değerimizi sürdürmek adına farklılıklara ve yeniliklere açık bir firmayız. Özellikle çocuklarımız için doğal tat ve doğal beslenme adına markamız anneler tarafından güvenle kullanılmakta. Bizde bu güven ve değerleri hedeflerimiz doğrultusunda en üst noktaya taşıma amacıyla hareket ediyoruz.

SAYGILARIMIZLA

Loading